Свічки оптом » Контакти Свічки оптом - "АртСіті"

Контакти Свічки оптом - "АртСіті"

Свічки цифри оптом
---------------------------

Контакти інтернт-магазин "Свічки цифри оптом":

📬 artcity.kp@ukr.net

📞 067-312-42-26

📞 098-423-55-06 (Елена)

-----

🏢 Адрес: вул.Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 29

48.68059, 26.58402

-----

- 💎 Наші ціни

- 🔭 Карта сайта

----

Наша сторінка в фейсбуці:


Магазин АртСитиВ нашому магазині (м. Кам'янець-Подільський)

Також можна купити додатково продукцію для свята: кульки, дудки, тарілки, хлопавки і багато іншого:

--

 

--

Виробник "ART CITY" пропонує свічки ОПТОМ -  найширший вибір високоякісних свічок для торта на будь-який смак і бюджет. Завдяки власному виробництву свічок нам вдалося надати нашим клієнтам якісно нове рішення для декору іменинного торта. Саме у нас ви зможете знайти модні свічки-цифри або набори різнокольорових свічок для створення справжнього солодкого шедевра. Кожна святкова Свічка, представлена в нашому каталозі, виготовлена з якісної та зносостійкої сировини, завдяки чому насолодитися чарівним мерехтінням свічок можна досить довгий час.Завжди слідкуйте правилам поведінки з свічками.крім естетичної привабливості і значного вибору дизайнерських рішень, тортові свічки є не токсичним і екологічно безпечним предметом декору святкового торта.

 

Контакты. Интернет магазин свечей для торта

Основним завданням компанії "ART CITY"є надати найоригінальніші і якісні свічки оптом для створення незабутнього відпочинку. Саме тому ми постійно розширюємо асортимент тортових свічок, завдяки яким можна оригінально оформити навіть самий конструкційно складний святковий торт.

Компанія є "ART CITY", яка на ринку працює вже більше 14 років. Основною перевагою цієї компанії є висока якість свічок та їх безпека.
Крім того, компанія пропонує широкий вибір кольорів та розмірів свічок для тортів, що дозволяє знайти своїй аудиторії потрібну свічку. Не менш важливою є те, що продукція "ART CITY" є дуже популярною серед клієнтів, які шукають надійного виробника свічок в Україні.

Чекаємо ваших замовлень в нашому магазині свічок. Найкращі свічки в торт.

___________________ Ми в Гугл Бізнес - http://artcity.business.site

 

Основні категорії свічок: