Свічки оптом » Ювілейні свічки

Ювілейні свічки:

У магазині АртСіті Ви можете купити ювілейні свічки для свого дня народження або подарувати другу – зробіть незабутню урочистість!

Ювілейні свічки оптом – купити від виробника

Сьогодні зробити оригінальні свічки для ювілею на свято самому – але навіщо? якщо легко купити чи замовити в інтернет-магазині.

На весіллі, вечірці чи дні народження свічки – річ незамінна. З їхньою допомогою можна легко створити романтичну, таємничу атмосферу. Вибір - дивовижний. У магазині АртСіті Ви можете купити ювілейні свічки для свого дня народження або подарувати другу – зробіть незабутню урочистість!


Свічка ювілейна золота 60 Свічка ювілейна золота 60
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 55 Свічка ювілейна золота 55
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 50 Свічка ювілейна золота 50
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 45 Свічка ювілейна золота 45
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 35 Свічка ювілейна золота 35
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 30 Свічка ювілейна золота 30
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 25 Свічка ювілейна золота 25
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 20 Свічка ювілейна золота 20
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 18 Свічка ювілейна золота 18
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 16 Свічка ювілейна золота 16
11.70 грн
Свічка ювілейна золота 10 Свічка ювілейна золота 10 ohit
11.70 грн

Запалена свічка випромінює тепло, заворожує та гіпнотизує. Поєднання свічок з красивими свічниками та квітами створює неповторну казкову обстановку, робить місце проведення ювілею затишним.

Під час вінчання у церкві обов'язково запалюють ювілейні свічки. Вони символізують поєднання двох душ у єдине ціле, гарячі серця закоханих, святість шлюбу. Вінчальні свічки зберігають все життя. На весіллі свічки використовують для обрядів, прикраси святкових столів, створення романтичної обстановки під час танцю молодят.

Ювілейні свічки оптом - магазин ArtCity

Неймовірно зворушливим і вражаючим моментом є загоряння вогнища нової родини. Вогонь – символ щасливого сімейного життя. Батьки передають свій добробут дітям, розпалюють вогонь новоствореної родини. Потрібно підготувати 3 свічки для цього "ритуалу" на весілля. Одну велику, що виділяється прикрасами (для молодої пари) та дві простенькі (батькам). Цей обряд нікого не залишить байдужим. Поставтеся до його підготовки з повною відповідальністю.

--

Стаття до необхідності свічок на урочистості та їх символізмі в житті людини.

Слова для пошуку: свічки оптом, купити свічки цифри в: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Франківськ, Рівне, Миколаїв, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Херсон


Основні категорії свічок: