Свічки оптом » Синя свічка для свята

Синя свічка для свята:

Свічки для свята. Ціни, відгуки, доставка оптом та в роздріб

Свічки для свята. Ціни, відгуки, доставка:

Сьогодні, святкові свічки є невід'ємним атрибутом для святкування будь-якого дня народження. Незалежно від віку кожен іменинник підсвідомо чекає на урочисте винесення святкового торта з мерехтливими свічками. Для того, щоб свічки для свята були якісним та довговічним вибором їх купувати слід тільки у перевірених компаній.

Ефектні сині свічки можуть стати яскравим декором і для святкування річниці весілля. Свічки є незамінним атрибутом свята для будь-якого довгоочікуваного дня. Різьблені свічки можуть відмінно доповнити святковий стіл на п'ятиріччя весілля, або в День народження здивувати маленького іменинника. Для яскравіших емоцій можна купити кольоровий дим...

Дивитись всі сині свічки для свята:Свічка синє срібло 0 Свічка синє срібло 0
6.50 грн
Свічка синє срібло 1 Свічка синє срібло 1
6.50 грн
Свічка синє срібло 2 Свічка синє срібло 2
6.50 грн
Свічка синє срібло 3 Свічка синє срібло 3
6.50 грн
Свічка синє срібло 4 Свічка синє срібло 4
6.50 грн
Свічка синє срібло 5 Свічка синє срібло 5
6.50 грн
Свічка синє срібло 6 Свічка синє срібло 6
6.50 грн
Свічка синє срібло 7 Свічка синє срібло 7
6.50 грн
Свічка синє срібло 8 Свічка синє срібло 8
6.50 грн
Свічка синє срібло 9 Свічка синє срібло 9
6.50 грн
Свічка синє золото 0 Свічка синє золото 0
6.50 грн
Свічка синє золото 1 Свічка синє золото 1
6.50 грн
Свічка синє золото 2 Свічка синє золото 2
6.50 грн
Свічка синє золото 3 Свічка синє золото 3
6.50 грн
Свічка синє золото 4 Свічка синє золото 4
6.50 грн
Свічка синє золото 5 Свічка синє золото 5
6.50 грн
Свічка синє золото 6 Свічка синє золото 6
6.50 грн
Свічка синє золото 7 Свічка синє золото 7
6.50 грн
Свічка синє золото 8 Свічка синє золото 8
6.50 грн
Свічка синє золото 9 Свічка синє золото 9
6.50 грн
Коробка для свеч - синяя Коробка для свеч - синяя
15.00 грн

Купити свічки для свята

Інтернет магазин «ART CITY» пропонує найширший асортимент високоякісних свічок оптом для торта у найоригінальніших дизайнерських рішеннях. Саме у нас Ви легко зможете вибрати декоративні свічки-фігурки для найменших іменинників або урочисті свічки-цифри для дорослого ювіляра. Спектр дизайнерських рішень для оформлення свічок дозволяє ефектно прикрасити навіть екстравагантний торт, а висока якість кожного атрибуту свята дозволить довгий час насолоджуватися урочистим мерехтінням вогнів. Крім різнокольорових класичних свічок для торта саме в Інтернет магазині «ART CITY» Ви зможете знайти святкові свічки-цифри для торта на підставці або з інкрустацією, які чудово підкреслять важливість довгоочікуваної дати іменинника. Незалежно від розміру та виду свічок, кожна свічка з нашого Інтернет магазину підійде для найдовшого горіння та зможе подарувати відчуття свята та чарівництва на будь-якому застілля. Крім надійної конструкції кожної свічки для торта, такий атрибут свята є екологічно безпечним та нетоксичним вибором декору. Саме тому на модних вечірках Європи за допомогою свічок прикрашають не лише торт, а й найексклюзивніші фрукти. Така традиція особливо актуальна у літню пору року. З розвитком карвінгу як мистецтва оригінального вирізування фруктів саме на оригінальному кавуні у формі Міккі-Мауса нерідко можна побачити святкові свічки-цифри.

Свічки для свята - Львів, Київ, Дніпро, Харків

Купити святкові свічки з Інтернет магазином «ART CITY» Ви можете в будь-який зручний для Вас час, як оптом, так і в роздріб з будь-якої точки країни. Для того, щоб отримати докладнішу інформацію щодо доставки святкових свічок та оплати Вам достатньо лише зв'язатися з менеджерами Інтернет магазину. Кваліфіковані спеціалісти «ART CITY» порекомендують для Вас найоптимальніший варіант тортових свічок залежно від віку ювіляра та призначення декору. Висока якість кожного предмета декору від нашого Інтернет магазину підтверджують відгуки від наших клієнтів з усієї України та у місті Харків.

Інтернет магазин «ART CITY» - святкові свічки для торта з оригінальним декором, максимально оперативна доставка та лише доступні ціни.

Слова для пошуку: свічки оптом, купити свічки цифри в: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Франківськ, Рівне, Миколаїв, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Херсон


Основні категорії свічок: