Свічки оптом » Поширенні запитання та відповідді про свічки

Поширенні запитання та відповідді про свічки

 Відповіді на найбільш поширенні питаня запитання про свічки їх склад та особливості експлуатації.

Чи безпечні ароматичні свічки?
Споживачі можуть бути впевнені, що добре зроблена і правильно згоріла Свічка, ароматизована або без запаху, буде горіти чисто і безпечно. Хоча немає відомих небезпек для здоров'я, пов'язаних з використанням ароматичних свічок, необгрунтовані побоювання з приводу безпеки штучних ароматів в порівнянні з" натуральними " ароматичними матеріалами і ефірними маслами продовжують заповнювати Засоби масової інформації. Ароматизатори, схвалені для використання в свічках-будь то синтезовані або "натуральні", - не виділяють токсичних хімічних речовин.

Чи безпечні свічки, виготовлені з продуктів на нафтовій основі?
Підтверджені наукові дослідження показали, що всі основні воски свічок проявляють однакову основну поведінку при горінні і виробляють практично ідентичні побічні продукти горіння, як з точки зору складу, так і кількості. На сьогоднішній день жодне рецензоване наукове дослідження ніколи не збирало і не аналізувало дані про викиди будь-якого свічкового воску, включаючи парафін на нафтовій основі, і не доводило їх шкідливості для здоров'я людини.

Чи містять свічки летючі органічні сполуки?
ЛОС-це сполуки, що складаються в основному з вуглецю, кисню і водню, які можуть випаровуватися в повітря. Крім здатності до випаровування, ви можете ідентифікувати ЛОС за їх запахом. Тому майже всі ароматичні інгредієнти в свічці-це ЛОС.

Не всі ЛОС погані, на відміну від того, що ви, можливо, чули в новинах. Кожен раз, коли ви йдете в ботанічний сад або ліс, ви оточені ЛОС з рослин. Багато ароматичні інгредієнти в свічці ідентичні ЛОС в природі. Інші ароматичні інгредієнти не існують в природі, а замість цього виробляються в лабораторії.

Рівень безпеки аромату не залежить від того, чи є він природним або лабораторним. Це також залежить від концентрації специфічних ЛОС в повітрі. Щоб забезпечити безпеку ароматизаторів (ЛОС) зі свічок, формули ароматизаторів переглядаються відповідно до стандартів безпеки, встановлених Міжнародною асоціацією ароматизаторів (IFRA). Кожен інгредієнт аромату і готового продукту повинен відповідати специфікаціям, встановленим IFRA, щоб відповідати стандарту. Якщо аромат і продукт відповідають стандарту, то ароматичні ЛОС в цьому конкретному продукті вважаються безпечними для використання людиною.

Федеральний уряд, поряд з Каліфорнією та кількома іншими штатами, встановив правила ЛОС для споживчих товарів, таких як свічки та освіжувачі повітря. Вони обмежують концентрацію ЛОС у цих та багатьох інших споживчих продуктах. Ці правила мають дуже конкретне визначення того, що вони вважають ЛОС. ЛОС, які не випаровуються легко, не вважаються ЛОС відповідно до цих правил, але вони все ще є летючими сполуками. Ці обмеження ЛОС на споживчі товари не засновані на будь-яких побоюваннях з приводу здоров'я самих ЛОС. Замість цього існують обмеження для мінімізації взаємодії ЛОС з іншими хімічними речовинами в нашій атмосфері.

Чи є ароматичні свічки тригерами астми або алергії?
Хоча мільйони американців регулярно використовують ароматичні свічки без будь-яких негативних наслідків, завжди можливо, що певний аромат може викликати негативну реакцію у чутливих людей. Люди з відомою чутливістю до певних ароматів можуть захотіти уникнути свічок цих ароматів. Крім того, споживачі повинні пам'ятати, що всі свічки, ароматизовані або без запаху, повинні спалюватися в добре провітрюваному приміщенні.

Чи варто турбуватися про свинцеві гноти в свічках?
Свинцеві гноти були офіційно заборонені в Сполучених Штатах з 2003 року, а до цього вони в основному обмежувалися недорогими імпортними свічками. Члени НКА добровільно погодилися не використовувати гноти з вмістом свинцю в 1974 році, і довгий час підтримував ліквідації привести використання гніту

Чи виробляють ароматичні свічки більше сажі, ніж свічки без запаху?
Масла, що містяться в деяких ароматизаторах, можуть трохи збільшити невелику кількість сажі, виробленої свічкою, але довжина гніту і порушення полум'я є основними факторами, що впливають на замочування в правильно сформульованої свічці.

Чи шкідлива свічкова сажа?
Ні. Мізерна кількість сажі, вироблене свічкою, є природним побічним продуктом неповного згоряння. Свічкова сажа складається в основному з елементарних частинок вуглецю і схожа на сажу, що виділяється кухонними тостерами і кулінарними маслами. Ці побутові побутові джерела сажі не вважаються небезпекою для здоров'я і хімічно відрізняються від сажі, що утворюється при спалюванні дизельного палива, вугілля, бензину і т. д.

Виробництво свічкової сажі також може бути зведено до мінімуму наступними способами: обрізайте гніт до ¼ дюйма перед кожним використанням, щоб забезпечити належну висоту полум'я, помістіть свічку подалі від протягів, щоб уникнути мерехтіння полум'я, і переконайтеся, що воскова калюжа вільна від сміття.

Яка хімічна реакція відбувається, коли горить свічка?
Коли ви запалюєте свічку, жар полум'я плавить віск поруч з гнотом. Цей розплавлений або рідкий віск потім втягується в гніт капілярним дією. Тепло полум'я випаровує рідкий віск, утворюючи водяна пара і вуглекислий газ (ті ж побічні продукти, які людина виробляє при видиху).

Питання Про Склад Свічок

Які види восків зазвичай використовуються в свічках?
Найбільш часто використовуваним свічковим воском є парафін. Бджолиний віск, соєвий віск, пальмовий віск, гелі та синтетичні воски також часто використовуються в свічках. Різні суміші цих восків користуються популярністю у багатьох виробників.

Чи є деякі типи свічкових восків кращими, ніж інші?
Ні. Американські виробники свічок вибирають воски або суміші восків на основі їх придатності для конкретних типів свічок або профілів рецептур, а також своїх власних уподобань у виготовленні свічок.

Чи безпечніше свічки, виготовлені з "натуральних" інгредієнтів або ефірних масел?
Необов'язково. Тим не менш, члени NCA прагнуть виробляти свічки, які використовують інгредієнти, відомі як безпечні та затверджені для використання в свічках, будь то "натуральні" або синтезовані.

Як роблять свічки?
Хоча сучасні технології дозволили підвищити ефективність і контроль якості виготовлення свічок, більшість свічок виготовляються за допомогою вічного процесу перетворення гніту в віск, який потім формується, занурюється, екструдується, пресується, прокочується, витягується або заповнюється в бажану форму і розмір.

- Моя Свічка Біорозкладна?
Можливо. Дослідження показали, що бджолиний віск, парафін і воски на рослинній основі піддаються біологічному розкладанню. Переважна більшість свічок сьогодні виготовляється в основному з цих восків.

Чому деякі свічки мають гноти з металевим сердечником?
Гноти з металевим сердечником іноді використовуються в контейнерних свічках і обітницях, щоб тримати гніт вертикально, коли навколишній віск розріджується під час горіння. Сучасні гноти з металевим сердечником виготовляються або з цинку, або з олова. Наукові дослідження неодноразово доводили, що як цинкові, так і олов'яні гноти безпечні і нетоксичні.

Я люблю ароматичні свічки. Чому виробники свічок не додають більше аромату?
Існує максимальна кількість аромату, яку можна додати до свічки, перш ніж вона більше не буде горіти чисто або належним чином.

Питання про Палаючі Свічки

Що змушує свічку диміти, і що я можу зробити, щоб виправити це?
Добре зроблена Свічка практично не створює диму при правильному горінні. Споживачі часто помилково вважають, що їх свічки замочуються через тип воску, аромату, барвників або добавок, що використовуються в рецептурі свічки, але замочування відбувається в першу чергу через порушення полум'я і горіння. Якщо гніт стає занадто довгим або повітряний потік порушує каплевидную форму полум'я, невелика кількість незгорілих частинок вуглецю (сажі) буде виходити з полум'я у вигляді видимої цівки диму. Будь-яка Свічка загориться, якщо потривожити полум'я.

Щоб уникнути цього, завжди обрізайте гніт до ¼ дюйма перед кожним використанням і обов'язково розміщуйте свічки далеко від протягів, вентиляційних отворів або повітряних потоків. Якщо свічка постійно мерехтить або димить, вона горить неправильно і повинна бути погашена. Дайте свічці охолонути, обріжте гніт, переконайтеся, що в цьому місці немає протягу, а потім знову запаліть.

Як довго я повинен палити свічку?
Максимальний час горіння варіюється від свічки до свічки, тому важливо дотримуватися інструкцій виробника. Завжди гасіть свічку, якщо полум'я підходить занадто близько до свічника або посудині. Для запасу міцності припиніть спалювання свічки, коли залишиться 2 дюйми воску (½ дюйма, якщо свічка в контейнері або свічка в банку).

Як я можу сказати, чи купую я якісну свічку?
Якщо свічка не має дефектів, які очевидні для ока, ви, ймовірно, не можете сказати, просто дивлячись. Ось чому Національна асоціація свічок настійно рекомендує вам купувати свічки від авторитетного виробника.
Всі члени NCA дотримуються стандартів ASTM candle і заявили про свою прихильність якісним продуктам і практикам. Обов'язково відвідайте Каталог виробників свічок-членів NCA і їх брендів.

Чому свічки так популярні?
Свічки-один з найприємніших, доступних і легкодоступних предметів розкоші. Вони наповнюють будинок кольором і ароматом і можуть допомогти створити особливу теплоту і атмосферу, Що створює відчуття спокою і благополуччя.

Основні категорії свічок: