Время работы: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 грн. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
Избранное
» Фен-шуй свічки - кольора

Фен-шуй свічки - кольора

В системі Фен-шуй свічки символізують вогняну стихію. Крім виключно декоративної функції вони також є джерелом м'якого світла, сприяють створенню приємної романтичної і трохи таємничої атмосфери.

Свічки феншуй

Якщо в будинку є декоративні свічки, їх все ж рекомендується час від часу запалювати, інакше ніякого позитивного ефекту вони не дадуть. За допомогою свічок можна стимулювати рух ци в тих частинах приміщення, де вона зазвичай застоюється (ніші, алькови, темні кути).

Колір в свічках - його значення

Велике значення має колір самої свічки і її форма. Правильно вибравши свічки можна домогтися різних ефектів, притягти в життя благополуччя в тій чи іншій її сфері, оскільки кожен колір має своє символічне значення.

Кольорові свічки:

Так, наприклад, жовті свічки можуть сприяти зміцненню взаємин між подружжям, притягують любов. Розміщувати їх слід в секторах землі, оскільки саме цього елементу відповідають всі відтінки жовтого кольору. Зелений колір символізує гармонію, спокій і здоров'я. Саме такі свічки здатні залучити в будинок достаток і благополуччя.

 

Свічки червоного кольору можуть посприяти успіхам у кар'єрі, досягти слави і визнання професійних досягнень. І все ж майстри Фен-шуй не радять використовувати такі свічки занадто часто. Надмірне домінування вогняної стихії в житті можуть призвести до надлишку активної діяльності і спровокувати перевтома.

 

Білі свічки стимулюють творчу активність, уяву, здатність досягати за ставленых цілей. Оскільки сектор творчості у Фен-шуй пов'язаний так само з продовженням роду, то бездітні пари, охочі завести дитину, також можуть вдатися до допомоги білих свічок, щоб прискорити досягнення бажаного.


Свічки помаранчевого кольору в деякому сенсі універсальні. З одного боку, помаранчевий є символом мудрості, з іншого боку, він надає приміщенню атмосферу радості, веселощів і стимулює почуття гумору. Нарешті за допомогою свічок оранжевого кольору можна притягнути у своє життя багатство і процвітання, професійний ріст і особистісний розвиток.

 

Сині свічки рекомендується використовувати, щоб абстрагуватися від повсякденних турбот і побутових негараздів, знайти внутрішній спокій і умиротворення. Для медитації відмінно підходять фіолетові свічки, оскільки їх колір символізує самопізнання.

Рожевий символізує любов і романтичні відносини не тільки в системі Фен-шуй, але і в європейській культурній традиції. Свічки рожевого кольору можуть використовувати люди, які бажають відшукати свою другу половинку або додати трохи романтики у вже існуючі відносини.

 

Для того щоб правильно розташувати свічки і з їх допомогою активувати потрібну зону рекомендується скористатися восьмикутником багуа. Необхідно також враховувати принципи взаємодії елементом, адже свічки - це насамперед вогонь і з деякими елементами, наприклад з водою, він конфліктує.

Наверх