Время работы: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 грн. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
Избранное
» Стрічка декоративна оптом

Стрічка декоративна оптом

"ART CITY" пропонує оптом купити декоративну стрічку поліпропіленову для прикраси свят, весіль та корпоративів.

З допомогою пакувальної подарунковій декоративної стрічки Ви зможете красиво оформити подарунки, сюрпризи для дорогих Вам людей.

- Вибрати стрічку (каталог)

Стрічка декоративна оптом 

Також декоративна стрічка застосовується для обв'язки і упаковки: квіткових букетів, повітряних куль, коробок з кондитерськими виробами, хлібобулочних виробів, подарункових коробок, пакетів і т. п. Стрічки поліпропіленові для декору з успіхом застосовується для художнього оформлення вітрин, святкового оформлення приміщень і для виготовлення штучних квітів. Стрічка є екологічно безпечним матеріалом, при роботі з нею не потрібно додаткових заходів захисту.


Де купити стрічки для декору?

Декоративна стрічка поліпропіленова виготовляється з пофарбованої одноосно-орієнтованої поліпропіленової плівки ППВО різної ширини, з декоративною обробкою поверхні або без неї. Декоративна кольорова стрічка виготовляється на сучасному імпортному обладнанні, відрізняється високою стійкістю до термоокислювальна старіння і вицвітання, впливу атмосферних умов і хімікатів.

 

Слова для пошуку: ціна, оптом, купити Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Франківськ, Рівне, Миколаїв, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Херсон

Наверх