Свічки оптом » Свічки в торт

Свічки в торт

Купити свічку торта з парафіну, яка стане справжнім символом довгоочікуваного свята Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині CITY ART просто зараз. У нашому каталозі представлений найширший вибір стильних і оригінальних свічок, які чудово доповнять будь-святковий торт. Для того, щоб купити свічки для торта Вам достатньо або зв'язатися з менеджерами нашого Інтернет магазину або заповнити форму замовлення на нашому сайті.

Свічки в торт
Свічки в торт.

 

Інтернет магазин CITY ART – це красиві свічки в торт високої якості і тільки найдоступніші ціни. Виробники свічок намагаються щоб їх свічки в торт стали справжнім символом свята і веселощів.

 

День народження – це один з найулюбленіших і найочікуваніших свят, як для дорослих, так і для дітей. У цей святковий день завжди хочеться поринути у світ чудес, чарівництва і відчути всі принади особливого дня. Для того, щоб День Народження залишився в пам'яті на довгі роки і подарував максимум приємних емоцій для оформлення десертного столу традиційно вибирають великий і смачний торт. Урочистий торт традиційно прикрашають безліччю свічок, які завершення застілля повинен задути іменинник.

 

Історія виникнення традиції задування святкових свічок йде в далеке середньовіччя. Саме тоді свічки були предметом розкоші і достатку, ними прикрашали банкетні зали, спальні та обідні столи. Воскові свічки в золотих свічників відмінно доповнювали інтер'єр і повністю висвітлювали будь залу. Таку розкіш міг дозволити собі не кожен, проте мати хоча б одну свічку було заповітним бажанням багатьох. Саме тоді і виникла традиція прикрашати святковий стіл свічок та загадувати бажання на удачу. З часом свічки стали більш доступним інструментом світла і тоді їх могли встановлювати на святковому столі в будь-якій кількості. З часом свічки на торті стали символом ще одного успішно прожитого року та надії на світле майбутнє. Саме тому, згідно з повір'ями, на іменинному торті повинно бути стільки свічок, скільки років виповнилося імениннику.

Свічки в торт - Львів, Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Дніпро

Сьогодні виробники свічок намагаються щоб їх свічки в торт стали справжнім символом свята і веселощів. До довгоочікуваного особливого дня відраховує дні, як дорослі, так і діти з нетерпінням чекають самий чарівний момент – виніс традиційного торту зі свічками. Сучасні дизайнери в якості декору пропонують безліч стильових рішень для свічок. Свічки для торта можуть бути з інкрустаціями, з поєднанням різних кольорів або в самих оригінальних формах як карнавальна продукція. Крім того, тортовые свічки можуть бути у вигляді цифр або букв. З допомогою літер можна створити урочисту напис, а свічки в тор з зображенням відповідної дати демонструють вік іменинника. Незалежно від вибору свічок, яскраві святкові вогники завжди викликають посмішку, створюють особливу атмосферу і дарують найбільш пам'ятний момент для кожного іменинника.

 

Купити свічки в торт за найкращими цінами в Україні та в місті: Києві, Одесі, Черкасах, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Львові, Франківську, Тернополі, Вінниці

Основні категорії свічок: