Свічки оптом » Свічки феєрверки » Бенгальські вогні оптом

Бенгальські вогні оптом:

У нас можна купити Бенгальські вогні оптом за низькими цінами. Ми зробимо знижки для оптових покупців бенгалів в Україні

Бенгальські вогні

Бенгальські вогні – винайшли у V–VI століттях піротехніки Бенгалії (Індія), вони давно стали невід'ємним атрибутом як новорічних, так і інших свят, гарні іскри, що поступово згоряють у руках.

Використовувати Бенгальські вогні можна на вечірках та концертах, на фотосесіях – з ними виходить дуже яскраві фото, бенгальські вогні добре підійдуть для дня народження, дитячих свят, вони чудово підійдуть на весілля, прикрасять перший чи останній танець молодих.


Бенгальский огонь 70см Бенгальский огонь 70см
27.00 грн
Чекаємо на складі
Бенгальские огни - 40 см Бенгальские огни - 40 см
грн
Чекаємо на складі

Бенгальські вогні ціна:

У нас можна купити Бенгальські вогні оптом - за низькими цінами. Ми зробимо знижки для оптових покупців бенгалів в Україні.

Бенгальські вогні оптом - Львів, Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Чернівці

Тривалість горіння бенгальського вогню - 45 с.

Діаметр розльоту піроелементів – 20 с.

Бенгальські вогні – це абсолютно безпечний різновид піротехніки, і підійде як дорослим, так і дітям. Бенгальські свічки стали вже традицією, ось як без них у Новорічну ніч, адже так хочеться зібратися в затишному колі сім'ї чи в компанії хороших друзів, Вам обов'язково захочеться прикрасити цю мить сіянням яскравих барвистих іскор та зробити гарні фото з ними.

Історія використання бенгальських вогнів.

Після появи бенгальського вогню в Європі, він одразу почав використовуватись у розважальних цілях. Його застосовували як прикраси театральних постановок, карнавалів та інших свят, з бенгальських вогнів створювалися різні картини та панно. У Європі вперше були винайдені смолоскипи бенгальського вогню та склади, які підходять для використання в приміщенні.

Бенгальський вогонь - горючий склад, що використовується в піротехніці. Сучасний іскристий бенгальський вогонь містить азотнокислий барій як окислювач, порошок алюмінію або магнію як пальне, декстрин або крохмаль як клею, а також оксидовану залізну або сталеву тирсу для утворення іскор.


Слова для пошуку: Ціна бенгальські вогні, ціни на бігнальські вогні, оптом бенгальські вогні, бенгальські вогні купити в: Києві, Одесі, Черкасах, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Львові, Франківську, Тернополі, Вінниці

Слова для пошуку: свічки оптом, купити свічки цифри в: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Франківськ, Рівне, Миколаїв, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Херсон


Основні категорії свічок: