» » Як використовувати кольоровий дим?

Як використовувати кольоровий дим?

3 562
Як використовувати кольоровий дим?

Кольоровий дим дасть щільну, яскраву димову завісу яка буде ефектно виглядати на весільних фото, а так само не зіпсує фотосесію пофарбованими речами або частинами тіла.

Також до особливостей кольорового диму можна віднести: безпечний для одягу, шкіри і волосся — це важливе питання, так як в процесі зйомки або просто використання виробу, Ви можете контактувати з кольоровим димом досить близько. Це важливо саме в такі урочисті події, як весілля наречена і наречений можуть не боятися зіпсувати свої чарівні наряди. Спеціальний склад, на основі якого виробляють кольоровий дим, не несе в собі загрози Вашому майну або здоров'ю;

Кольоровий дим оптом.


- купити дим оптом

Як використовувати кольоровий дим?  • Дим тримати в бік.
  • Фотографії з весільної прогулянки гостей.
  • Кольоровий дим на передньому плані.
  • Кольоровий дим збоку.
  • Кольоровий дим на задньому фоні автомобіля.
  • Кольоровий дим як фон для фото.


Існує велика кількість відтінків кольорового диму, тому Ваші фото не будуть одноманітними, крім того, Ви зможете побудувати гармонійну стилістичну композицію, підбираючи потрібний колір диму;


Середній час горіння одного факела з кольоровим димом від 40 до 1 хвилини, що достатньо для постановки і виконання фотографії і тим більше відео. Замовивши кольоровий дим, ви отримаєте якісне та безпечне виріб, здатне наповнити Ваше свято незабутньою атмосферою і створити чудові фото та відеокадри.


Кольоровий дим для весільних фотосесій використовується відносно недавно, але вже зарекомендував себе найкращим чином. Він допомагає зробити фото цікавим, романтичним і разом з тим загадковим, додати на фото яскравих фарб, надати їм настрій. Краще всього при виборі фотографа зупиниться на тому, який вже працював з кольоровим димом і знає як саме краще зробити фото з його застосуванням.


Нагадаємо, що спочатку призначення димового факела було лише для - подачі сигналів, вказівки місця посадки, маскування об'єктів при виконанні маневрів. Кольоровий дим вже багато років використовують у своїх цілях військові під час навчань, туристи для позначення свого розташування і вболівальники для залучення уваги до своїх трибун. І лише нещодавно особливо творчі фотографи почали використовувати незвичайні ефекти кольорових димів для створення оригінальних фотографій. Кольоровий дим в залежності від сценарію фотосесії здатний в мить перебудувати фон, надати незвичайність оточуючим фарбам, створити містичність і загадковість.

Основные категори свечей:

Добавить комментарий

Оставить комментарий