» » Про гноти для свічок

Про гноти для свічок

22
Про гноти для свічок

Призначення гніту-подавати паливо (віск) до полум'я. Діючи як паливний насос, гніт втягує зріджений віск в полум'я, щоб спалити. Різні розміри гніту дозволяють втягувати в полум'я різну кількість палива. Занадто багато палива, і полум'я спалахне і загориться; занадто мало палива, і полум'я згасне.

Більшість споживачів зазвичай думають про форму, колір або аромат свічки як про найважливіший елемент. Однак гніт також грає дуже важливу роль.

Існують буквально сотні різних стилів і розмірів гнітів. Тип воску, що використовується в свічці, а також розмір, форма, колір і ароматичні матеріали свічки-все це впливає на вибір гніту. Вибір правильного гніту має вирішальне значення для створення свічки, яка горить чисто і правильно. Авторитетні виробники свічок дуже ретельно підбирають гніт потрібного розміру, форми і матеріалу, щоб він відповідав вимогам горіння конкретної свічки.


Типи гнотів

Більшість високоякісних гнітів виготовляються з плетених, плетених або в'язаних волокон, щоб стимулювати повільне і послідовне горіння. Як правило, скручені гноти мають більш низьку якість, ніж плетені або в'язані гноти. Вони горять набагато швидше, тому що їх вільна конструкція дозволяє більшій кількості палива швидко досягти полум'я. Однак скручені гноти корисні для деяких застосувань, таких як свічки на день народження.

В цілому гноти можна розділити на наступні основні типи:


Плоскі гноти. Ці плоскі плетені або в'язані гноти, зазвичай виготовлені з трьох пучків волокон, дуже стійкі в своєму горінні і скручуються в полум'я для ефекту саморізки. Вони є найбільш часто використовуваними гнітами і часто зустрічаються в конічних і стовпчастих свічках.
Квадратні Гноти. Ці плетені або в'язані гноти також скручуються в полум'я, але вони більш округлі і трохи міцніші, ніж плоскі гноти. Вони кращі для застосування в бджолиному воску і можуть допомогти запобігти засмічення гніту, яке може статися з певними типами воскових складів, пігментів або ароматизаторів.
Вирізані з серцевини гноти. Ці плетені або в'язані гноти використовують матеріал серцевини, щоб тримати гніт прямо або вертикально під час горіння. Гноти мають круглий поперечний переріз, а використання різних матеріалів сердечника забезпечує цілий ряд ефектів жорсткості. Найбільш поширеними основними матеріалами для гніту є бавовна, папір, цинк або олово. Серцевинні гноти можна знайти в глечиних свічках, колонах, обітницях і молитовних вогнях.


Дерев'яні Гноти. Дерев'яні гноти стали популярними в останні роки через візуальну естетику, яку вони створюють, і м'якого потріскуючого звуку, який вони створюють. Дерев'яні гноти випускаються у вигляді одношарових, багатошарових, вигнутих і декоративних фігурних гнітів, виготовлених з 100% дерева, напівдерева, волокнистого матеріалу або комбінацій бавовни і дерева.


Спеціальні Гноти. Ці гноти спеціально розроблені для задоволення характеристик горіння конкретних застосувань свічок, таких як масляні лампи і свічки, що відлякують комах.

Основные категори свечей: