» » Ароматні свічки

Ароматні свічки

27
Ароматні свічки

Додавання аромату до складу свічки є звичайною практикою в Сполучених Штатах. Насправді, за оцінками, від 75 до 80 відсотків свічок, що продаються в США, ароматизовані.

аромат для свічки клюкваВиробники свічок тісно співпрацюють з парфумерними компаніями, розробляючи ароматизовані склади, які не тільки приємні, але і будуть горіти безпечно і правильно.


Купити свічки оптом в нашому магазині - перейти


Аромат від запаленої ароматичної свічки вивільняється через випаровування аромату з гарячого воскового басейну і з самої твердої свічки. Як і свічки без запаху, правильно складені ароматичні свічки при спалюванні в основному виробляють водяна пара і вуглекислий газ. Єдина різниця полягає в тому, що аромат також вивільняється за допомогою ароматичної свічки.

аромат грушки 
Більшість ароматичних свічок містять комбінацію натуральних і синтетичних ароматизаторів.Ці ароматичні матеріали можуть бути отримані з ефірних масел або синтетичних ароматичних хімікатів. Добре зроблена свічка буде містити тільки ароматичні матеріали, схвалені для використання в свічках; додавання аромату до складу свічки повинно ретельно контролюватися, щоб гарантувати, що свічка буде горіти чисто і правильно.

аромат-3
Виробники свічок можуть вибирати з більш ніж 2000 ароматичних хімікатів і ефірних масел для розробки ароматів, які одночасно приємні споживачам і сумісні з використанням свічок. Ці ароматичні матеріали є безпечними, високоякісними інгредієнтами, які також містяться в багатьох парфумах, милі для ванн, лосьйонах і шампунях.

аромат для свічки Різні тести на здоров'я та безпеку проводяться на сирих ароматичних матеріалах, які використовуються в свічках та інших споживчих товарах. Авторитетні виробники свічок використовують тільки майстерно розроблені ароматизатори, спеціально схвалені для використання свічок.

Основные категори свечей: