» » Кольорова гама свічок АртСіті

Кольорова гама свічок АртСіті

1 360
Кольорова гама свічок АртСіті

Свічки для торта від АртСіті доступні в уявній нескінченній палітрі кольорів, від люмінесцентних відтінків слонової кістки і пастелі до глибоких насичених дорогоцінних тонів, металевих і хроматичних шарів.

Крім того, виробники свічок щороку вводять нові відтінки і відтінки, що відображають нові колірні тенденції в дизайні інтер'єру і моді.

Хоча колір свічки є другим за значимістю фактором (після аромату) для впливу на рішення споживачів про покупку, колір і аромат тісно пов'язані. Насправді, дослідження показали, що споживачі очікують, що колір ароматичної свічки відображає їх психологічне сприйняття аромату. Наприклад, Свічка з ароматом кориці, як очікується, впаде десь у червоно-бронзовій палітрі, тоді як" гірський бриз " малює очікування свічки в блідо-блакитних або зелених відтінках.

Авторитетні виробники свічок повинні поєднувати мистецтво і красу кольору з наукою про рецептуру свічок, щоб створити естетично приємні свічки, які будуть горіти правильно і безпечно. Вибір правильного типу і кількості барвника для використання в свічці буде варіюватися в залежності від типу воску, гніту і аромату, використовуваного при складанні свічки.

Барвники та пігменти для свічок

Для фарбування свічок використовуються спеціально розроблені пігменти і барвники. Барвники мають різні властивості від пігментів і використовуються для створення різних ефектів. Як правило, пігменти використовуються для покриття зовнішньої сторони свічки кольором, в той час як барвники використовуються для фарбування свічки всюди.

Барвник

Доступні як в рідкій, так і в порошковій формі барвники надають свічці її напівпрозорий колір. Барвники також забезпечують свічнику велику ступінь контролю над відтінком кольору. Оскільки барвники легко запалюються, вони не засмічують гніт і, як правило, надають мінімальний вплив на ефективність горіння свічки з кольором.

Пігмент

Пігменти - це мікроскопічні Зважені кольорові частинки, які створюють суцільну стіну кольору, схожу на фарбу. Вони не розчиняються, не мігрують і не "кровоточать", а значить, не так схильні до вицвітання, як барвники. Пігменти зазвичай погано горять, і кольорові частинки заб'ють гніт, якщо його спалити. Це робить їх непридатними для свічки, яка забарвлена всюди і призначена для спалювання, але корисна для покриття зовнішньої сторони свічки.

І пігменти, і барвники безпечні при використанні за призначенням, і немає ніяких відомих проблем зі здоров'ям ні з одним з типів барвників. Члени NCA використовують високоякісні барвники та пігменти, які визнані безпечними для горіння.

Склади барвників

Авторитетні виробники свічки оптом тісно співпрацюють з компаніями-барвниками для розробки колірних рецептур, які будуть відповідати характеристикам горіння свічки і забезпечувати точний бажаний відтінок.

Додавання барвників не призведе до того, що правильно складена Свічка закоптиться. Замочування в першу чергу залежить від довжини гніту і обурення полум'я.


Свічкові барвники можуть бути піддані впливу тепла, світла, аромату та інших речовин в свічці. Ці нешкідливі реакції можуть злегка змінити колір свічки з плином часу, але не вплинуть на її властивості горіння або безпеку.

Основные категори свечей: