Свічка біла золото 8

1 199
Характеристики: Цвет - белый
Высота - 9,5 см.
Ширина - 0,8 см.
12 шт уп. , 48 шт уп.
6.20 грн

Свечка цифра 8 для торта. Дополнительным преимуществом свечей-цифр является надежность конструкции. Такие свечи не расплавятся под воздействием огня и смогут в зажжённом виде украшать праздничный стол длительное время, что позволяет имениннику придумать свое заветное желание.

Якісні свічки оптом:

Слова для пошуку: свічки, ціна, оптом, купити в: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Львів, Франківськ, Рівне, Миколаїв, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Херсон

Свічка біла золото 8

Задувати свічки в тортику - заняття, яке дасть масу позитивних відчуттів не тільки імениннику, але і відвідувачам, тому що в даний період допускається достатньо побалакати і похихикати, допомагаючи винуватцю свята. Свічки для торта не просто набір символів - а це і гарний декор. Адже ніхто не хоче, Щоб свічки гасли до того, як їх помітив винуватець торжества? Свічки, що вам купуєте у нас, світяться наочно, тривалий час і доставляють лише позитивні враження! Завжди вони виготовлені з екологічно безпечних речовин, до того ж поруч горінні не надають ніякого аромату.

Основні категорії свічок: